O nas - poznaj nas bliżej

Niepubliczne Przedszkole Akademia Odkrywcy rozpoczęło swoją działalność od Września 2015 roku na mocy Zaświadczenia Nr 1/2015 o wpisie do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Burmistrza Miasta Ząbki. Placówki mieszczą się przy ulicach Powstańców 68G, 68F, 68 i 25 w Ząbkach. Kontakt telefoniczny: 507-287-808, 504-301-239 oraz 518-058-181.

Nasze budynki przystosowane są pod względem prawa budowlanego pod Przedszkole. Posiadają pozytywną opinie Sanepidu oraz w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

Wykorzystując nasze unikatowe położenie w pobliżu Lasu Ząbkowskiego staramy się, aby nasze dzieci jak najwięcej czasu spędzały na świeżym powietrzu. Spacery edukacyjne, podczas których prowadzone są obserwacje życia zwierząt i roślin, uwrażliwiają dzieci na piękno i bogactwo otaczającej przyrody, ponadto są doskonałym uzupełnieniem zajęć i zabaw odbywających się na naszym placu zabaw.

Założycielami przedszkola są  osoby z przygotowaniem pedagogicznym, a przede wszystkim z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Kadra pedagogiczna Akademii Odkrywcy to zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli.

Grupy liczą od 14 do 20 dzieci. Na każdą grupę przypada 2 nauczycieli.

Akademia Odkrywcy oferuje opiekę nad dziećmi od poniedziałku do piątku, przez cały rok kalendarzowy w godzinach od 6:30 do 18.00 z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.
Przedszkole otwarte jest przez całe wakacje.